Luni, 25 Noiembrie 2019 20:33

Сampionatul masculin, 2019-2020 Recomandat

Scris de 
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

                                                                                              CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘS№1-BASCO

(m.Bălți)

logo fbrm new clipped rev 1 ----  97-69 ---- 87-76 ----   2  4 ------  ---
----  ---- ---- ---- ----
2

BC GAMA-SIND

(m.Cahul)

---- logo fbrm new clipped rev 1 92-69 ----  ---- ----  1 2  ------ ---
---- ---- ---- ---- ----
3

ȘS SPERANȚA

(m.Chișinau) 

---- 69-92 logo fbrm new clipped rev 1 ---- 64-103  ---- 2  ------ ---
---- ----  ---- ----  ----
4

CEADÎR-BASCHET

(m.Ceadîr-Lunga)

69-97 ----- ----- logo fbrm new clipped rev 1 ----- 87-52 2 3 ------ ---
----- -----  -----  -----  -----
5

BC OLIMP

(or.Sîngerei)

76-87 ----- 103-64 ----- logo fbrm new clipped rev 1 ---- 2 3 ------ ----
---- ----- ---- ---- ----
6

CS SOROCA-BASCHET

(m.Soroca)

---- ----  ---- 52-87  ---- logo fbrm new clipped rev 1 1 1 ----- ----
---- ---- ---- ---- ---- 

PROGRAMUL MECIURILOR

PRIMA RUNDĂ

Nr. Data Ora Echipele Locul

V Tur

1 22.12.2019 (duminică) 1300 BC Gama-Sind ------ BC Olimp
sala ȘS Cahul
  (-------)
{/gallery} {/gallery}
Arbitri: 
Comisar: 
2 22.12.2019 (duminică) 13°° Ceadîr-Baschet ----- ȘS Speranța  sala ȘS№2 Ceadîr-Lunga
  (--------)
 
Arbitri: 
Comisar: 
3 21.12.2019 (sămbată) 13°°  CS Soroca-Baschet -----ȘS№1-Basco sala P.Culturii,m.Soroca
 

(-------)

 
Arbitri:
Comisar: 

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

IV Tur

1 15.12.2019 (duminică) 1300 BC Olimp -----  Ceadîr-Baschet sala ȘS Sîngerei
  (-------)
 
Arbitri: 
Comisar: 
2 15.12.2019 (duminică) 13°° ȘS№1-Basco ---- BC Gama-Sind  sala ȘS Rîșcani
  (-------)
 
Arbitri: 
Comisar: 
3 14.12.2019 (sămbată) 13°°  ȘS Speranța ----- CS Soroca-Baschet sala CS Speranța, m.Chișinau
 

(-------)

 
Arbitri:
Comisar: 

Nr. Data Ora Echipele Locul

III Tur

1 08.12.2019 (duminică) 1300 BC Gama-Sind ----  Ceadîr-Baschet sala ȘS  Cahul
  (------)
 
Arbitri: 
Comisar: 
2 08.12.2019 (duminică) 13° ȘS№1-Basco ----- ȘS Speranța  sala ȘS Rîșcani
  (jocul este amânat)
 
Arbitri: 
Comisar: 
3 07.12.2019 (sămbată) 14°° CS Soroca-Baschet ---- BC Olimp sala P.Culturii,m.Soroca
  (------)  
Arbitri: Comisar: 

Nr. Data Ora Echipele Locul

II Tur

1 01.12.2018 (duminică) 1300 ȘS Speranța 69-92  BC Gana-Sind sala CS Speranța,m.Chișinau
  (18-24,12-36,12-18,20-14)
 
Arbitri: Baghinscaia A., Utin V.,Lohvinschii S.
Comisar: -
2 01.12.2018 (duminică) 13°° BC Olimp 76-87 ȘS№1-Basco  sala ȘS Sîngerei
  (16-26,23-16,15-21,22-24)
 
Arbitri: Stasiev D., Ahtiarov V., Saramciuc A.
Comisar: Goloschevici N.
3 30.11.2019 (sămbată) 13°° Ceadîr-Baschet 87-52 CS Soroca-Baschet sala ȘS№2 m.Ceadîr-Lunga
  (16-6,24-12,23-11,24-23)  
Arbitri: Șubernițcaia A, Stasiev D. Comisar:  Cîrkelan A.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

I Tur

1 24.11.2019 (duminică) 1300 ȘS Speranța 64-103 BC Olimp sala CS Speranța, mun.Chișinau
  (13-28,21-22,17-30,13-23)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Saramciuc A., Boghinskaia A
Comisar: Acherman P.
2 24.11.2019 (duminică) 1230 Ceadîr-Baschet 69-97 ȘS№1-Basco  sala ȘS№2 m.Ceadîr-Lunga
  (17-20,14-23.14-32,24-22)
 
Arbitri: Șubernițcaia A, Lohvinschii S, UtinV.
Comisar: Iacovlev Iu
3 23.11.2019 (sămbătă) 13°° CS Soroca-Baschet --- BC Gama-Sind sala CS Edilitate, mun.Chișinau
  (jocul este amânat)  
Arbitri: Comisar: 

 

Citit 178 ori Ultima modificare Joi, 05 Decembrie 2019 18:16

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM