Cupa Moldovei (Masculin), ediția 2017 Recomandat

   

1/8       1/4       1/2       Finala  
                           
BC Basco

132-45 

    Speranța  
               
UniAgro-Vikings  68-114      BC BASCO                  
                           
                           
C.S.Politeh  82 - 64     CS Soroca-Baschet                  
BC Ceadîr-Lunga  82 - 67      C.S.Politeh                  
                           
                           
USMF  55 - 73     BC Rîbnița                  
C.R. Căușeni  70 - 57      C.R. Căușeni                  
                           
                           
Donbasket  71 - 78     ȘSRTRO-2 Bender                  
BC Gama-Sind  76 - 58      BC Gama-Sind                  

 

PROGRAMUL MECIURILOR

 

Nr. Data Ora Echipele Locul
1/8 Finale
1 07.12(joi) 19°° BC Basco 132-45 UniAgro-Vikings  m.Chișinau(Asem)
  (29-14,41-11,27-12,35-8)  
Arbitri: Rotaru A, Rizova N.,Talmazan A. Comisar: Bostan A.
2 09.12 (sâmbătă) 14°° C.S.Politeh 82-64 Ceadîr-Lunga m.Chișinau
  (14-15, 18-19, 30-11, 20-19)  
Arbitri: Ahtiarov V.,Talmazan A.,Dumitraș Al. Comisar: Suetin An.
3 09.12 (sămbătă) 1330 USMF 55-73 C.R.Căușeni m.Chișinau 
  (10-25,12-13,13-20,20-15)  
Arbitri: Stasiev D.,Rizova N.,Rotaru V. Comisar: Iacovlev Iu.
4 09.12 (sămbătă) 15°° Donbasket 71-78 BC Gama-Sind m.Chișinau(Edilitate)
  (23-16,16-17,9-24,23-21)  
Arbitri: Lohvinskii S., Noviicuk S., Curîlev A Comisar:Cernîi V. 
Răspuns meciuri  1/8 FINALE
5 10.12 (duminică) 1600 UniAgro-Vikings 68 - 114 BC Basco  or. Chișinău(Edilitate)
  (12-31,14-18,25-22,17-43)  
Arbitri: Ahtiarov V., Stasiev D., Rizova N.
Comisar: Cernîi V.
6 10.12 (duminică) 13°° Ceadîr-Lunga 82-67 C.S.Politeh Ș.S. nr. 2, m.Ceadîr-Lunga
  (18-13,25-12,17-21,22-21)  
Arbitri: Rotaru V., Talmazan A., Dumitraș A.
Comisar: Bostan A.
7 10.12 (duminică) 15°° C.R.Căușeni 70-57 USMF or.Căușeni
  (15-14,23-15,16-14-16-14)  
Arbitri:  Maniko A., Curîlev  A.,
Comisar: Iacovlev Iu.
8 10.12 (duminică)  13°° BC Gama-Sind 76-58 Donbasket m.Chișinau
  (15-29,17-4,25-18,19-7)  
Arbitri: Stasiev D.,Talmazan A.,
Comisar: Cernîi V.
¼ FINALE
9 16.12 (sămbată) 15°° ȘS Speranța vs BC Basco  m.Chișinau
  (....)  
Arbitri: 
Comisar:
10 16.12 (sămbată)  13°° CS Soroca Baschet vs C.S.Politeh  or.Drochia
  (....)  
Arbitri: 
Comisar:
11 16.12 (sămbată) 13°° BC Rîbnița vs C.R.Căușeni or.Rîbnița 
  (....)  
Arbitri: 
Comisar: 
12 16.12 (sâmbătă) 15°°  ȘCSTRO №2 Bender vs BC Gama-Sind  or.Bender
  (....)  
Arbitri: 
Comisar: 
Răspuns meciuri 1/4 FINALE
13 17.12 (duminică) 14°° BC Basco vs ȘS Speranța m.Bălți 
       
     
14 17.12 (duminică) 13°°  C.S.Politeh vs C.S. Soroca Baschet  m.Chișinau(Asem)
       
 

     
15 17.12 (duminică) 14°° C.R.Căușeni vs BC Rîbnița m.Căușeni 
       
     
16 17.12 (duminică) 13°°  BC Gama-Sind vs ȘCSTRO №2 Bender  m.Cahul 
       
     
    1/2 FINALE  
17 13°° 
  (....)  
Arbitri:
Comisar:
18 13°° 
  (....)  
Arbitri: 
Comisar:
FINALA
19  13°°
  (....)  
Arbitri:
Comisar:

Citit 139 ori
Mai multe din această categorie: « Cupa Moldovei (Masculin), ediția 2016

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM