Divizia A, 2018-2019 Recomandat

 

playoffs ss копия 2

ertyt

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al patrulea joc

1 11.05.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp vs CS Soroca-Bascket sala ȘS Sîngerei
  (.........)
 
Arbitri: 
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 20.04.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp 69-74 CS Soroca-Bascket sala ȘS Sînjerei
  (10-19,20-15,22-17,17-23)
 
Arbitri:Ahtiarov V., Dumitraș A., Saramciuk A. 
Comisar:Goloschevici V. 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 13.04.2019  (sămbătă) 1300 CS Soroca-Bascket 60-77 BC Olimp
sala P.Culturii m.Soroca
  (10-20,14-19,18-17,18-21)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Dumitraș V., Saramciuc A.
Comisar: Dumitraș V.
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 06.04.2019  (sămbătă) 14°° CS Soroca-Bascket 101-99 BC Olimp sala P.Culturii m.Soroca
  (21-19,28-21,21-26,17-21,14-12)
 
Arbitri: Curîlev A., Utin V., Noviicuc S.
Comisar: Lohvinskii S.

                                                                                           

 image копия

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 13.04.2019 (sămbătă) 13°°   CS Politeh 71-108 ȘS №1 Bălți sala CS USMF, m.Chișinau
  (17-20,10-28,25-31,19-29)
 
Arbitri: Baghinscaia A., Boguța A., Utin V.
Comisar: Suetin A.
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 06.04.2019  (sămbătă) 13°° ȘS №1 Bălți 113-80 CS Politeh sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (34-25,28-23,31-19,20-13)
 
Arbitri: Dumitraș A., Cozak I., Saramciuc A.
Comisar: Goloskevici V.
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 30.03.2019 (sămbătă) 13°° ȘS №1 Bălți 114-83 CS Politeh sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (18-22,26-20,40-18,30-23)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Boguța A., Saramciuc A.
Comisar: Goloskevici V.

bvvj   ljuwtytrfddgkfyt

 

LOCURILE 1-4
(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al patrulea joc

1 24.03.2019 (duminică) 13°°   BC Olimp 87-72  ȘS№1 Bălți sala ȘS Sîngerei
  (15-18,29-16,22-17,27-21)
 
Arbitri: Saramciuk A., Boghinscaia A., Rotaru V.
Comisar: Goloskevici V.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

1 16.03.2019 (sămbătă) 13°°   BC Olimp 81-80  ȘS№1 Bălți sala ȘS Sîngerei
  (21-19,15-20,26-18,19-23)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Dumitraș A.
Comisar: Goloskevici V.
2 16.03.2018 (sămbătă) 12°° CS Soroca Baschet 117-84 CS Politeh sala P.Culturii m.Soroca
  (28-23,31-23,27-14,31-24)
 
Arbitri: Cazak I.,Saramciuk A.
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

1 09.03.2019  (sămbătă) 13°° ȘS №1 Bălți 92-61 BC Olimp sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (22-11,16-20,25-15,29-15)
 
Arbitri: Rotaru V., Saramcuk A., Dumitraș A.
Comisar: Goloskevici V.
2 09.03.2019  (sămbătă) 12°° CS Soroca Baschet 120-72 CS Politeh sala P.Culturii m.Soroca
  (20-16,27-17,30-12,34-18)
 
Arbitri: Dumitraș A., Saramciuk A.
Comisar: Saramciuk G.

Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 02.03.2019 (sămbătă) 14°° ȘS №1 Bălți 71-81 BC Olimp sala lic M.Eminescu, m.Bălți
  (11-16,23-29,22-17,15-19)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Saramciuk A.
Comisar: Goloskevici V
2 02.03.2019 (sămbătă) 13°° CS Politeh 91-99 CS Soroca Baschet  sala CS UTM m.Chișinau
  (27-23,22-34,21-23,21-19)
 
Arbitri: Bostan A., Boghuța A.
Comisar: Akerman P.

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

Kivork-Sentinels - Asem

(m.Chișinau)

78 – 90 85-98 53-70 77-70 8 9 543-673
V
65-101 69-72 46-101 70-71
2 ȘS №1 Bălți
(m.Bălți)
61 – 53 78 – 41 77-82 90-79 8 14 656-569 II
101-65 79-72 87-106 83-71
3

BC Olimp

(or.Sîngerei)

98-85 67-90 50-92 67-71 8 12 589-622 III
72-69 72-79 78-66 85-70
4

CS Soroca Baschet

(m.Soroca)

70-53 82-77 92-50 90-69 8 15 707-509 I
101-46 106-87 66-78 100-49
5

CS Politeh

(m.Chișinau)

70-77 79-90 71-67 69-90 8 10 550-662 IV
71-70 71-83 70-85 49-100

A DOUĂ RUNDĂ

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Ora Echipele Locul

X Tur

1 23.02.2019 (sămbătă) 12°° CS Soroca Baschet 100-49 CS Politeh sala P.Culturii m.Soroca
  (17-9,18-7,36-14,29-22)
 
Arbitri: Cozak I.,Saramciuk A.
Comisar:Saramciuk Gh
2 23.02.2019 (sămbătă) 13°° Kivork Sentinels 69-72 BC Olimp  sala CS ASEM m.Chișinau
  (23-18,9-14,14-13,23-27)
 
Arbitri: Bostan A., Curîlev A.
Comisar: Iacovlev Iu.
Nr. Data Ora Echipele Locul

IX Tur

1 16.02.2019 (sămbătă) 13°° CS Politeh 71-83 ȘS№1 Bălți sala UTM m.Chișinau
  (14-18,17-20,20-23,20-22)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Boguța A.
Comisar:Bondarenco N.
2 16.02.2019 (sămbătă) 13°° BC Olimp 78-66 CS Soroca -Baschet  sala ȘS Sînjerei
  (25-18,20-15,20-11,13-21)
 
Arbitri: Dumitraș A., Bezman E.
Comisar: Goloschevic V

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

VIII Tur

1 10.02.2019 (duminică) 13°° BC Olimp 85-70 CS Politeh sala ȘS Sinjerei
  (18-14,24-25,17-16,26-15)
 
Arbitri: Dumitraș A., Kozak I.
Comisar: Goloskevici V.
2 10.02.2018 (dumunică) 13°°   ȘS№1Bălți 101-65 Kivork-Sentinels  sala lic.M Eminescu m.Bălți
  (30-15,15-13,41-16,15-21)
 
Arbitri: Saramciuk A., Bezman Ă.
Comisar: Dumitraș A.
Nr. Data Ora Echipele Locul

VII Tur

1 02.02.2019 (sămbătă) 11°° Kivork Sentinels 70-71 CS Politeh sala CS Asem m.Chișinau
  (14-19,17-21,24-22,15-9)
 
Arbitri: Bostan A., Maniko N.
Comisar: Suetin A.
2 02.02.2019 (sămbătă) 13°° CS Soroca-Baschet 106-87 ȘS№1 Bălți 
 sala P.Culturii m.Soroca
  (34-22,32-12,18-29,22-24)
 
Arbitri: Utin V., Curîlev A.
Comisar: 

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

VI Tur

1 27.01.2019 (duminică) 13°° BC Olimp 72-79 ȘS№2 Bălți sala ȘS Sîngerei
  (20-13,18-23,17-27,17-16)
 
Arbitri: Stasiev D., Ahtiarov V.
Comisar: Goloskevici V.
2 26.01.2019 (sămbătă) 12°° CS Soroca-Baschet 101- 46 Kivork Sentinels  sala P.Culturii m.Soroca
  (30-14,23-11,22-9,26-12)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Bezman Iu.
Comisar: Saramciuk G

PRIMA RUNDĂ

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Ora Echipele Locul

IV Tur

1 09.12.2018 (duminică) 13°° BC Olimp 98-85 Kivork Sentinels sala ȘS or.Sînjerei
  (26-14,29-23,25-22,15-26)
 
Arbitri: Dumitraș A., Saramciuk A.
Comisar:Dumitraș V.
2 08.12.2018 (sămbătă) 12°° CS Soroca Baschet 69-90 CS Politeh  sala P.Culturii m.Soroca
  (24-32,17-20,14-18,14-20)
 
Arbitri: Ahtiarov V.,Boghinskaia A.
Comisar: Cernîi V.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

III Tur

1 01.12.2018 (sămbătă) 13°° CS Politeh 71-67 BC Olimp sala UTM m.Chișinau
  (17-16,19-16,17-19,18-16)
 
Arbitri: Bostan A., Maniko N.
Comisar:Cernîi V. 
2 01.12.2018 (sămbătă) 13°° ȘS№1 Bălți 77-82 CS Soroca Baschet  sala lic.M.Eminescu m.Bălți
  (18-27,17-18,19-14,23-23)
 
Arbitri: Dumitraș A., Saramciuk A
Comisar: Dumitraș V.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

II Tur

1 24.11.2018 (sămbătă) 14°° Kivork Sentinels 78-90 ȘS№1 Bălți sala CS Asem m.Chișinau
  (21-22,16-21,18-27,23-20)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Curîlev A.
Comisar: Iacovlev Iu.
2 24.11.2018 (sămbătă) 12°° CS Soroca-Baschet 92-50 BC Olimp  sala P.Culturii m.Soroca
  (27-11,20-8,25-13,20-18)
 
Arbitri: Dumitraș A.,Saramciuk A.
Comisar: 

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

I Tur

1 17.11.2018 (sămbătă) 12°° Kivork Sentinels 53-70 CS Soroca Baschet sala CS Asem m.Chișinau
  (10-18,9-11,16-19,18-22)
 
Arbitri: Stasiev D., Bostan A.
Comisar: Bondarenco N.
2 17.11.2018 (sămbătă) 13°° ȘS№1 Bălți 90-67 BC Olimp  sala lic.M.Eminescu
  (17-16,15-7,30-18,28-26)
 
Arbitri: Dumitraș A., Saramciuk A
Comisar: Dumitraș V.

 

 

 

Citit 755 ori
Mai multe din această categorie: « Divizia A, 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM