Liga Feminină, 2018-2019 Recomandat

Poziția finală a echipelor din sezonul 2018-2019

depositphotos 46229921 stock illustration set of basketball medals CS POLITEH 5 5-6
depositphotos 46229921 stock illustration set of basketball medals копия копия      
depositphotos 46229921 stock illustration set of basketball medals копия      

4

     

5

     

   

 playoffs ss копия 2

werge4

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 10.05.2019 (sămbătă) 18°°   ȘS Speranța vs CS Politeh sala CS Speranța, m.Chișinau
  (........)
 
Arbitri: 
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 20.04.2019  (sămbătă) 14°° CS Politeh 76-90 ȘS Speranța sala CS UTM  m.Chișinau 
  (16-29,12-18,23-18,25-25)
 
Arbitri: Rotaru V., Baghisckaia A., Utin V.
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 14.04.2019 (sămbătă) 15°° ȘS Speranța 62-98 CS Politeh sala CS UTM,m.Chișinau
  (15-21,15-33,12-20,20-24)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Baghinscaia A, Stasiev D.
Comisar: Bondarenco N.

retr44

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

3 11.05.2019 (sămbătă) 13°°   ȘS Basarabeasca vs ASEM sala ȘS Basarabeasca
  (......)
 
Arbitri: 
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

2 21.04.2019  (duminică) 12°° ASEM 60-54 ȘS Basarabeascaa sala CS ASEM  m.Chișinau 
  (16-16,16-8,13-14,15-16)
 
Arbitri:Boguța A.,Bostan A., Baghinscaia A. 
Comisar: Bondarenco N.
Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 14.04.2019 (sămbătă) 12°°     ASEM 60-48 ȘS Basarabeasca 
sala CS ASEM, m.Chișinau
  (12-11,13-14,21-13,14-10)
 
Arbitri: Boguța A, Rotaru V., Talmazan A.
Comisar: Bondarenco N.

 

dvfg3raertrt3rbghh 5y6yu

LOCURILE 1-4

(pănă la trei victorii)

Nr. Data Ora Echipele Locul

al treilea joc

1 06.04.2019 (sămbătă) 13°°   ȘS Basarabeasca 62-74 CS Politeh sala ȘS Basarabeasca
  (14-15,17-24,21-13,10-22)
 
Arbitri: Boguța A.
Comisar: Akkerman P.
2 06.04.2019 (sămbătă) 13°°   ȘS Speranța vs ASEM  sala CS Speranța m.Chișinau
  (........)
 
Arbitri: 
Comisar: 
Nr. Data Ora Echipele Locul

al doilea joc

1 30.03.2019  (sămbătă) 13°° CS Politeh 104-67 ȘS Basarabeasca sala CS UTM  m.Chișinau 
  (21-15,30-11,27-19,26-22)
 
Arbitri: Rotaru V., Talmazan A.
Comisar: Bondarenco N.
2 31.03.2019  (duminică) 12°° ASEM 44-45 ȘS Speranța sala CS Asem m.Chișinau
  (14-10,12-8,6-10,12-17)
 
Arbitri: Boguța A.,Rotaru V.
Comisar: Bondarenco N.

Nr. Data Ora Echipele Locul

primul joc

1 23.03.2019 (sămbătă) 14°° ȘS Basarabeasca 59-77 CS Politeh sala ȘS Basarabeasca
  (16-18,10-20,11-15,22-24)
 
Arbitri: Utin V., Dical O.
Comisar: Akkerman P.
2 23.03.2019 (sămbătă) 11°° ASEM 48-83 ȘS Speranța  sala CS Asem m.Chișinau
  (10-23,15-25,10-20,13-15)
 
Arbitri: Boghuța A., Rotaru V.
Comisar: Akkerman P.

            CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

53 – 61 71-62 56-73 53 – 76 8 13 496-463
III
43-41 64-47 64-32 92-71
2 ASEM
(m.Chișinau)
61 – 53 78 – 41 66-40 54-79 8 13 515-415 II
41-43 90-54 76-40 49-65
3

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

62-71 49-78 52-50 42-85 8 10 448-612 IV
47-64 54-90 68-67 74-107
4

Admirals

(m.Chișinau)

73-56 40-66 50-52 38-68 8 9 393-551 V
40-76 32-64 67-68 53-101
5

CS Politeh

(m.Chișinau)

76-53 79-54 85-42 68-38 8 15 652-455 I
71-92 65-49 107-74 101-53

DOUĂ RUNDĂ

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Ora Echipele Locul

X Tur

1 23.02.2019 (sămbătă) 14°° Admirals 67-68 ȘS Basarabeasca
sala CS Edilitate m.Chișinau
  (--------)
  
Arbitri: 
Comisar: 
2 23.02.2019 (sămbătă) 14°°  CS Politeh 71-92 ȘS Speranța  sala CS UTM,m.Chișinau
  (......)
 
Arbitri: .
Comisar: 

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

IX Tur

1 02.03.2019 (sămbătă) 13°° ȘS Basarabeasca 74-107 CS Politeh sala ȘS or.Besarabeasca
  (17-18,20-27,21-32,16-30)
  
Arbitri: Rotaru V., Boghinskaia A.
Comisar: Suetin A.
2 16.02.2019 (sămbătă) 11°°  ASEM 76-40 Admirals  sala CS ASEM,m.Chișinau
  (17-11,20-10,18-8,21-11)
 
Arbitri: Stasiev D., Boguța A.
Comisar: Suetin A.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

VIII Tur

1 10.02.2019 (duminică) 14°° ASEM 49-65 CS Politeh sala ASEM, m.Chișinau
  (7-17,14-17,16-15,12-16)
  
Arbitri: Ahtiarov V., Manico N.
Comisar: Acherman P.
2 10.02.2019 (duminică) 11°°  ȘS Speranța 64-47 ȘS Basarabeasca  sala CS Speranța,m.Chișinau
  (24-9.14-21,11-6,15-11)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Manico N
Comisar: Acherman P.
Nr. Data Ora Echipele Locul

VII Tur

1 01.02.2019 (vineri) 183° Admirals 53-101 CS Politeh sala CS Edilitate
  (13-24,10-23,17-30,13-24)
 
Arbitri: Rotaru V.,Boguța A.
Comisar: Bondarenco N
2 02.02.2019 (sămbătă) 12°° ASEM 41-43 Speranța  sala CS Speranța,m.Chișinau
  (9-10,6-9,6-13,20-11)
 
Arbitri: Bostan A., Ahtiarov V.
Comisar: Acherman P.
Nr. Data Ora Echipele Locul

VI Tur

1 26.01.2019 (sămbătă) 14°° ȘS Speranța 64-32 Admirals sala CS Speranța m.Chișinau
  (16-10,11-8,12-11,25-3)
 
Arbitri: Talmazan A, Manico
Comisar: Bondarenco N.
2 26.01.2019 (sămbătă) 12°° ȘS Basarabeasca 54-90 ASEM  sala CS Asem m.Chișinau
  (12-22,17-25,14-20,11-23)
 
Arbitri: Boghinskaia A.
Comisar: Suetin A.

PRIMA RUNDĂ

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Ora Echipele Locul

V Tur

1 19.12.2018 (miercuri) 173° CS Politeh 68-38 Admirals
sala CS UTM m.Chișinau
  (18-10,21-10,8-9,21-9)
  
Arbitri: Rotaru V., Talmazan A.
Comisar: Bondarenco N.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

IV Tur

1 08.12.2018 (sămbătă) 13°° ȘS Basarabeasca 62-71 ȘS Speranța sala ȘS or.Besarabeasca
  (15-12,21-27,11-20,15-12)
  
Arbitri: Rotaru V., Talmazan A.
Comisar: Bondarenco N.
2 08.12.2018 (sămbătă) 12°°  CS Politeh 79-54 ASEM  sala CS UTM,m.Chișinau
  (20-7,18-10,27-10,14-18)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Baghinskaia A.
Comisar: Boguța A.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

III Tur

1 01.12.2018 (sămbătă) 14°° CS Politeh 85-42 ȘS Besarabeasca sala CS UTM, m.Chișinau
  (22-15,23-12,22-3,18-12)
  
Arbitri: Bostan A., Talmazan A.
Comisar: Cernîi V.
2 01.12.2018 (sămbătă) 13°°  Admirals 40-66 ASEM  sala CS Edilitate,m.Chișinau
  (8-15,12-28,4-15,16-8)
 
Arbitri: Stasiev D.,Ahtiarov V.
Comisar: Iacovlev Iu.

 

Nr. Data Ora Echipele Locul

II Tur

1 19.01.2019 (sămbătă) 13°° ȘS Basarabeasca 52-50 Admirals sala ȘS or.Besarabeasca
  (10-21,19-9,11-10,12-10)
 
Arbitri: Curîlev A., Maniko N.
Comisar: Lohvinskii S.
2 24.11.2018 (sămbătă) 12°° ȘS Speranța 53-61 ASEM  sala CS Speranța,m.Chișinau
  (13-9,19-15,11-20,10-17)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Rotaru V.
Comisar: Acherman P.
Nr. Data Ora Echipele Locul

I Tur

1 17.11.2018 (sămbătă) 14°° Admirals 73-56 ȘS Speranța sala CS Edilitate m.Chișinau
  (27-10,17-22,15-12,14-12)
 
Arbitri: Baghinskaia A., Ganea I.
Comisar: Cernîi V.
2 17.11.2018 (sămbătă) 12°° ASEM 78-49 ȘS Basarabeasca  sala CS Asem m.Chișinau
  (20-9,16-13,25-14,17-13)
 
Arbitri: Ahtiarov V., Boguța A.
Comisar: Akkerman P.

Citit 662 ori
Mai multe din această categorie: « Liga Feminină, 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM