U-14 (Fete), 2018-2019 Recomandat

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Rîbnița 12.02.-15.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

55-41 45-31 50-25 49-48 43-59 61-63 20-0 7 13 323-267  I
2 2 2 2 1 2 2
2

ȘS Rîbnița

(or.Rîbnița)

41-55 30-26 56-12 68-61 102-87 64-49 20-0 7 13  381-290 II
1 2 2 2 2 2 2
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

31-45 26-30 39-05   38-34 35-58   47-52 20-0  7 10   236-224 V
1 1 2 2 1 1 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

25-50 12-56 05-39 26-23 40-58 58-61 20-0 7 9  186-287 VII
1 1 1 2 1 1 2
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeaca)

 48-49 61-68  34-38 23-26  44-29  35-24  54-15 7 10   299-249 IV
1 1 1 1 2 2 2
6

ȘS Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

59-43   87-102  58-35  58-40  29-44 54-48 70-42  7 12   415-354 III
2 1 2 2 1 2 2
7

Liceul№3 "Gloria"

(m.Chișinau)

 53-61 49-64   52-47  61-58 24-35  48-54  45-24  7 10   332-343 VI
1 1 2 2 1 1 2
8

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

 0-20 0-20  0-20   0-20  15-44 42-70   24-45  0  161-159 VIII
 0 0 0 0 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 03.01.19 pînă 05.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

29-44 70-42 54-48 3 5 153 – 134 II
1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-29 54-15 35-24 3 6 133 – 68 I
2 2 2
3

ȘS Taraclia

(or.Taraclia) 

42-70 15-54 24-45 3 3 81 – 169 IV
1 1 1
4

Liceul №3

(m.Chișinau)

48-54 24-35 45-24 3 4 117 – 113 III
1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 18.12.18 pînă 20.12.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

26-30 39-5 31-45 3 4 96 – 80 III
1 2 1
2

ȘCSTRO Rîbnița

(or.Rîbnița)

30-26 56-12 41-55 3 5 127 – 93 II
2 2 1
3

ȘS Briceni

(or.Briceni) 

5-39 12-56 25-50 3 3 42 – 145 IV
1 1 1
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

45-31 55-41 50-25 3 6 150 – 97 I
2 2 2
Citit 64 ori
Mai multe din această categorie: « U-14 (Fete), 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM