U-16 (Băieți), 2018-2019 Recomandat

 IMG 32b4d460bd9f7818e56530bbe837f572 V

 dxfxg

FINALA

CLASAMENTUL

m.Chișinau(CS Speranța) 30.04.-04.05.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

65-53 88-84 46-39 87-59 76-35 5 10 362-270 I
2 2 2 2 2
2

ȘS№1 Bălți

(m.Bălți)

53-65 66-67 58-49 63-77 73-38 5 7  313-296 IV
1 1 2 1 2
3

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

84-88 67-66 62-46  75-70 81-59 5 369-329 II
1 2 2 2 2
4

ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)

39-46 49-58 46-62 35-57 51-44 5 6 220-234 V
1 1 1 1 2
5

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 59-87 77-63  70-75 57-35  69-52 5  332-312 III
1 2 1 2 2
6

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

35-76  38-73  59-81 44-51 52-69 5  228-350 VI
1 1 1 1 1

.

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Speranța) 19.03.-22.03.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS№1 Bălți

(m.Bălți)

100-56 108-47 105-53 54-71 85-76 93-54 80-37 7 13 625-394 II
2 2 2 1 2 2 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

56-100 83-55 62-35 40-59 51-76 74-39 32-40 7 10  398-404 V
1 2 2 1 1 2 1
3

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

47-108 55-83 87-81  52-78 37-77   84-80 25-50 7 387-557 VI
1 1 2 1 1 2 1
4

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

53-105 35-62 81-87 54-74 43-75 63-80 36-79 7 7  365-562 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

Admirals

(m.Chișinau)

 71-54 59-40  78-52 74-54  94-85  102-62  71-37 7 14   549-384 I
1 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

76-85  76-51  77-37 75-43  85-94 119-81 77-51  7 12  585-442 III
1 2 2 2 1 2 2
7

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

 54-93 39-74 80-84  80-63 62-102  81-119  85-60 7  481-595 VII
1 1 1 2 1 1 2
8

ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)

 37-80 40-32  50-25  49-36  37-71 51-77   60-85  7 10 324-406 IV
 1 2 2 2 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(24-28.12.18 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

65-101 49-93 61-62 91-97 4 4 266 – 353 V
1 1 1 1
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

101-65 85-94 77-51 119-81 4 7 382 – 291 II
2 1 2 2
3

Admirals

(m.Chișinau)

93-49 94-85 71-37 102-62 4 8 360 – 233 I
2 2 2 2
4 ȘCSTRO Tiraspol
(or.Tiraspol)
62-61 51-77 37-71 60-85 4 5 210 – 294 IV
2 1 1 1
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

97-91 81-119 62-102 85-60 4 6 325 – 372 III
2 1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(24-26.12.18 or.Bălți)

CLASAMENTUL 

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1 ȘȘ Soroca
(mun.Soroca)
83-55 62-35 56-100 3 5 201 – 190 II
2 2 1
2

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

55-83 87-81 47-108 3 4 189 – 272 III
1 2 1
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

35-62 81-87 53-105 3 3 169 – 254 IV
1 1 1
4 ȘS №1 Bălți
(mun. Bălți)
 100-56 108-47   105-53 3 6 313 – 156 I
2 2 2
Citit 342 ori
Mai multe din această categorie: « U-16 (Băieți), 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM