U-16 (Fete), 2018-2019 Recomandat

IMG 5d46d4e37e013c9e86eb6f3bbe5f9b54 V 

NUMĂR NUME , PRENUME NUMĂR NUME , PRENUME
1 Iacovenco Ălvira 7 Ghercavii Alla
2 Cernețchi Loredana 8 Glavan Avelina
3 Coroban Ecaterina 9 Russu Vladislava
4 Tomuz Daria         10          Arsenieva Daria
5 Glavan Adălina
6 Crîșmari Valeria

Antrenor principal


Tîrmîzan Olga

 

  fgk143556

FINALA

CLASAMENTUL

m.Chișinau(CS Speranța) 22.04.-26.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

45-53 50-54 63-52 65-32 61-47 5 8 284-238 III
1 1 2 2 2
2

Admirals

(m.Chișinau)

53-45 65-68 51-49 65-28 61-54 5 9  295-244 II
2 1 2 2 2
3

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

54-50 68-65 63-47  74-56 46-38  5 10  305-256 I
2 2 2 2 2
4

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

52-63 49-51 47-63 38-35 44-63 5 6  230-275 V
1 1 1 2 1
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

 32-65 28-65 56-74 35-38  24-52 5  175-294 VI
1 1 1 1 1
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

47-61  54-61  38-46 63-44 52-24 5  254-236 IV
1 1 1 2 2

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Speranța) 04.03.-07.03.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

70-43 84-43 87-40 48-44 44-43 20-0 63-31 7 14 416-244 I
2 2 2 2 2 2 2
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

43-70 73-64 70-55 48-54 44-53 20-0 57-32 7 11  355-328 III
1 2 2 1 1 2 2
3

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

43-84 64-73 61-49  49-66 60-42   20-0 65-37 7 11  362-351 IV
1 1 2 1 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

40-87 55-70 49-61 22-71 47-42 20-0 52-35 7 10  285-366 VII
1 1 1 1 2 2 2
5

Admirals

(m.Chișinau)

 44-48 54-48  66-49 71-22  29-13  60-24  74-12 7 13   398-216 II
1 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

43-44   53-44  42-60 42-47  13-29 48-25 49-11  7 10  290-260 VI
1 2 1 1 1 2 2
7

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 0-20 0-20  0-20  0-20 24-60  25-48  32-30 3  81-218 VIII
0 0 0 0 1 2 2
8

GLORIA

(m.Chișinau)

 31-63 32-57  37-65  35-52  12-74 11-49   30-32  7 188-392 VII
 1 1 1 1 1 1 1

 ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(25-27.12.18 or.Bender)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Speranța
(m.Chișinau)

73-64 43-70 70-55 3 5 186 - 189 II
2 1 2
2

ȘS nr2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

64-73 43-84 61-49 3 4 168 - 206 III
1 1 2
3

ȘCSTRO №2 Bender
(or. Bender)

70-43 84-43 87-40 3 6 241 - 126 I
2 2 2
4 ȘS Anenii Noi
(or. Anenii Noi)
55-70 49-61 40-87 3 3 144 - 218 IV
1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(26-28.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Gloria

(m.Chișinau)

12-74 11-49 30-32 3 3 53 - 155 IV
1 1 1
2

Admirals

(m.Chișinau)

74-12 29-13 60-24 3 6 163 - 49 I
2 2 2
3

ȘS Dondiușeni

(or.Dondiușeni)

49-11 13-29 48-25 3 5 110 - 65 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

32-30 24-60 25-48 3 4 81 - 138 III
2 1 1

 

Citit 528 ori
Mai multe din această categorie: « U-16 (Fete), 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM