U-18 (Băieți), 2018-2019 Recomandat

IMG 11365df94f668650d29c9156e48d587a V 1 

 depositphotos 5045803 stock illustration basketball medals копия копия копия

FINALA

CLASAMENTUL

m.Chișinau(CS Speranța) 07.05.-11.05.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO Tiraspol

(or.Tiraspol)

55-51 63-48 47-69 63-56 57-61 5 8 285-285 IV
2 2 1 2 1
2

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

51-55 54-52 48-57 50-55 74-71 5 7  277-290 V
1 2 1 1 2
3

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

48-63 52-54 58-63  55-70 57-77  5 270-327 VI
1 1 1 1 1
4

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

69-47 57-48 63-58 75-78 75-85 5 8  339-316 III
2 2 2 1 1
5

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

 56-63 55-50 70-55 78-75  76-72 5  335-315 I
1 2 2 2 2
6

Admirals

(m.Chișinau)

61-57  71-74  77-57 85-75 72-76 5 366-339 II
2 1 2 2 1

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau 19.02.-22.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

88-44 75-67 105-53 72-49 54-63 48-52 67-78 7 11 509-406 V
2 2 2 2 1 1 1
2

ȘS Bălți

(m.Bălți)

44-88 20-00 88-58 58-60 66-78 61-68 52-78 7 9  389-430 VII
1 2 2 1 1 1 1
3

Admirals

(m.Chișinau)

67-75 00-20 94-21  70-61 78-64   50-37 70-78  7 10  429-356 VI
1 0 2 2 2 2 1
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

53-105 58-88 21-94 72-76 68-91 52-93 43-100 7 7  367-647 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

ȘCSTRO Tiraspol

(or.Tiraspol)

 49-72 60-98  61-70 76-72  70-68  77-46  74-68 7 12   467-494 I
1 2 1 2 2 2 2
6

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

63-54   78-66  64-78  91-68  68-70 77-61 79-69  7 12   520-466 II
2 2 1 2 1 2 2
7

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(or.Ceadîr-Lunga)

 52-48 68-61   37-50  93-52 46-77  61-77  74-68  7 11   431-433 Ш
2 2 1 2 1 1 2
8

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

 78-67 78-52  78-70  100-43  68-74 69-79   68-74  7 11   539-459 IV
 2 2 2 2 1 1 1

 PRIMA ETAPĂ

ZONA NORD

(27-29.11.2018 mun.Bălți)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS or. Rîșcani

88-44 105-53  75-67 3 6 268-164 
2 2 2
2

ȘS m.Bălți

 44-88  88-58  55-75 3 4 III  187-221 
1 2 1
3

ȘS or. Ocnița

53-105  58-88   21-94 3 3 IV 132-287 
2 2 1
4

Admirals

(m.Chișinau)

67-75  75-55 94-21  3
5  II 236-151 
1 2 2

ZONA SUD

(27-29.11.2018 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘCSTRO or. Tiraspol

74-68 70-68  77-46 3 6 221-182
2 2 2
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

 68-74  69-79  68-74 3 3 IV  205-227 
1 1 1
3

ȘCSTRO№2 or. Bender

68-70  79-69   76-61 3 5 II 223-200 
1 2 2
4 ȘS №2 m.Ceadîr-Lunga 46-77  74-68 31-76  3
4  III 151-221
1 2 1
Citit 612 ori
Mai multe din această categorie: « U-18 (Băieți), 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM