U-18 (Fete), 2018-2019 Recomandat

IMG cbf4e33737e3478dc8778f752b7f25fb V

depositphotos 5045803 stock illustration basketball medals

FINALA

CLASAMENTUL

or.Bender 15.04.-19.04.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

49-36 69-67 59-48 20-0 77-63 5 10 274-214 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

36-49 45-53 64-47 20-0 58-41 5 8  223-190 III
1 1 2 2 2
3

Admirals

(m.Chișinau)

67-69 53-45 53-50  20-0 77-62  5 270-226 II
1 2 2 2 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

48-59 47-64 50-53 20-0 44-58 5 6  209-234 V
1 1 1 2 1
5

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 0-20 0-20  0-20 0-20  0-20 0  -------- VI
0 0 0 0 0
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

63-77  41-58  62-77 58-44 20-0 5  244-256 IV
1 1 1 2 2

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Briceni 25.02.-28.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

62-44 44-42 51-31 62-67 57-60 67-54 54-25 7 12 397-323 III
2 2 2 1 1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-62 52-50 20-00 31-69 32-47 47-55 44-27 7 10  270-310 VI
1 2 2 1 1 1 2
3

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

42-44 50-52 50-19  69-45 40-30   53-36 75-36  7 12  379-262 I
1 1 2 2 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

31-51 00-20 19-50 17-48 36-50 31-58 28-36 7 7  162-313 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

 67-62 69-31  45-69 48-17  34-43  55-37  71-41 7 12   389-300 IV
2 2 1 2 1 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

60-57   47-32  35-40 50-36  43-34 43-46 48-38  7 12   326-283 II
2 2 1 2 2 1 2
7

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 54-64 55-47   36-53  58-31 37-55  46-43  72-26  7 11   358-319 V
1 2 1 2 1 2 2
8

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 25-54 27-44  36-76  36-28  41-71 38-48   26-72  7 229-393 VII
 1 1 1 2 1 1 1

 PRIMA ETAPĂ

ZONA NORD

(03-05.01.2019 or.Briceni)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Briceni

(or.Briceni)

55-37 34-43 71-41 3 5 160 - 121 I
2 1 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

37-55 46-43 72-26 3 5 155 - 124 III
1 2 2
3

ȘS Dondușeni

(or.Dondiușeni)

43-34 43-46 48-38 3 5 134 - 118 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

41-71 26-72 38-48 3 3 105 - 191 IV
1 1 1

PRIMA ETAPĂ

ZONA SUD

(mun.Bender, de la 08.01.19 pînă 12.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘCSTRO №2 Bender

(or.Bender)

84-80 42-44 50-52 50-19 4 6 226 – 195 III
2 1 1 2
2

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(s.Beșghioz)

80-84 51-59 61-65 56-57 4 4 248 – 265 V
1 1 1 1
3

Admirals

(mun.Chișinau) 

44-42 59-51 62-44 51-31 4 8 216 – 168 I
2 2 2 2
4

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

52-50 65-61 44-62 20-0 4 7 181 – 173 II
2 2 1 2
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

19-50 57-56 31-51 0-20 4 4 107 – 177 IV
1 2 1 0

Citit 567 ori
Mai multe din această categorie: « U-18 (Fete), 2017-2018

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM