PRIMA ETAPĂ

(mun.Bender, de la 05.02.18 pînă 09.02.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

31 – 79 34 –80 33 – 89 46 – 73 20 – 0 5 6 164 – 321 V
1 1 1 1 2
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

79 – 31 67 – 30 57 – 81 37 – 54 20 – 0 5 8 260 – 196 III
2 2 1 1 2
3

ȘS Soroca

(mun.Soroca) 

80-34 30-67 32-68 43-58 20-0 5 7 205 – 227 IV
2 1 1 1 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

89-33 81-57 68-32 57-25 20-0 5 10 315 – 147 I
2 2 2 2 2
5

ȘS Bender

(mun.Bender)

73-46 54-37 58-43 25-57 20-0 5 9 230 – 183 II
2 2 2 1 2
6

ȘS Ialoveni

(or.Ialoveni)

0-20 0-20 0-20 0-20 0-20 5 5 0 – 100 VI
1 1 1 1 1

 

1/2 Finala

 

 

 

 

 

 

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Ora Echipele Locul
½ FINALE
1 2018 (vineri)  16°° ------------  
  (---------------)  
  Comisar:
2 2018 (vineri) 18°°  ---------------
  (, , , )  
  Comisar:
FINALA
3 2018 (sâmbătă) 13°° -----------------
  (----------------)  
Arbitri:
Comisar: 

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 02.01.18 pînă 06.01.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

64 – 25 42 –18 49 – 36 59 – 22 65 – 13 5 10 279 – 114 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

25 – 64 30 – 23 42 – 33 23 – 29 49 – 17 5 8 169 – 166 II
1 2 2 1 2
3

s.Tomai

(r-ul Leova) 

18-42 23-30 15-44 25-20 53-20 5 7 134 – 156 IV
1 1 1 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

36-49 33-42 44-15 58-22 70-13 5 8 241 – 141 III
1 1 2 2 2
5

s.Iargara

(r-ul Leova)

22-59 29-23 20-25 22-58 33-28 5 7 126 – 193 V
1 2 1 1 2
6

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

13-65 17-49 20-53 13-70 28-33 5 5 91 – 272 VI
1 1 1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 02.01.18 pînă 06.01.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

39 – 35 43 –27 20 – 0 14 – 37 4 7 116 – 99 II
2 2 2 1
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

35 – 39 34 – 25 20 – 0 20 – 34 4 6 109 – 98 III
1 2 2 1
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

27-43 25-34 20-0 21-64 4 5 93 – 141 IV
1 1 2 1
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

0-20 0-20 0-20 0-20 4 4 0 – 80 V
1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

37-14 34-20 64-21 20-0 4 8 126 – 193 I
2 2 2 2
Joi, 04 Ianuarie 2018 12:01

Echipa - Divizia A - Donbasket

Scris de

DONBASKET   

logo don 

                                                                                                  Acasă arena:  sala Lic.Teoretic"A.Mateevici"

                                                                Adresa: or.Dondușeni,str.E.Sîrbu 3

Pagina 1 din 19

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM