Vineri, 15 Decembrie 2017 10:33

Divizia Națională - ȘS Speranța

Scris de

ȘS SPERANȚA

                                                                                  Acasă arena: sala ȘS Speranța

                                                                            Adresa: m.Chișinau, str.Ion Creangă 47/2

 

Miercuri, 13 Decembrie 2017 14:23

Liga Feminină - CS "Politeh"

Scris de

C.S. "POLITEH"

                                                                                  Acasă arena: sala Universitatea Tehnică

                                                                   Adresa: mun.Chișinau,str.Studenților 3/8

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(13-17 noembrie or.Bender)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4   M P G L
1

ȘSSCJRO nr. 2
(or. Bender)

61-44 59-52 66-42 3 6 186 - 138 I
2 2 2
2

ȘS nr2 or. Ceadîr-Lunga

44 - 61 55 - 57 57 - 43 3 4 156 - 161 III
1 1 2
3

SȘ Basarabeasca
(or. Basarabeasca)

52-59 57-75 54-45 3 5 163 - 179 II
1 2 2
4 Liceul Teoretic ”Lucian Blaga”
(or. Iargara)
42-66 43-57 45-54 3 3 130 - 177 IV
1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

PRIMUL TUR, CLASAMENTUL

 

 

Miercuri, 13 Decembrie 2017 09:44

Echipa - Divizia A - C.S.Soroca-Baschet

Scris de

C.S.SOROCA-BASCHET

 

                                                                                                          Acasă arena: sala Palatul Culturii 

                                                                   Adresa: mun.Soroca,str.Independenței 74

Vineri, 08 Decembrie 2017 15:26

Echipa - Divizia A - C.S.Politeh

Scris de

C.S.POLITEH

 

                                                                                                          Acasă arena: sala Universitatea Tehnică

                                                                   Adresa: mun.Chișinau,str.Studenților 3/8

Vineri, 08 Decembrie 2017 13:32

Echipa - Divizia A - ȘS №1 Bălți

Scris de

ȘS №1 BĂLȚI

 

                                                                                  Acasă arena: sala Liceului M.Eminesku

                                                                   Adresa: mun.Bălți,str.Ștefan cel Mare 81

PRIMA ETAPĂ, ZONA SUD

CLASAMENTUL

 

 

 

 

 PRIMA ETAPĂ, ZONA NORD

(04-06.12.2017 mun.Bălți)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4     M P G L
1

ȘS or. Briceni

42-69 23-94  21-91     3 3 IV  86-254 
1 1 1  
2

ȘS or. Oсnița

 69-42  42-85  35-135     3 4 III  146-262 
2 1 1  
3

ȘS or. Rîșcani

94-23  85-42   52-90     3 5 II 231-155 
2 2 1  
4 ȘS or.Bălți  91-21  135-35 90-52    3
6  I 316-108 
2 2 2  

 

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

CLASAMENTUL

 

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(13.11-17.11.17 or.Briceni)

PRIMUL TUR, CLASAMENTUL 

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1 ȘȘ Rîșcani
(or.Rîșcani)
37-29 40-61 34-52 31-48 20-0 5 7 162 – 190 III
2 1 1 1 2
2

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

29-37 21-78 40-62 51-63 20-0 5 6 161 – 240 V
1 1 1 1 2
3

ȘS Briceni

(or.Briceni)

61-40 78-21 52-27 51-40 20-0 5 10 262 – 128 I
2 2 2 2 2
4 Admirals
(mun. Chișinău)
52-34 62-46 27-52 49-30 20-0 5 9 210 – 162 II
2 2 1 2 2
5

ȘS Dondiușeni
(or. Dondiușeni)

48-31 63-51 40-51 30-49 20-0 5 8 181 – 182 IV
2 2 1 1 2
6 ȘS Drochia
(or. Drochia)
0-20 0-20 0-20 0-20 0-20 5 5 0-0 VI
1 1 1 1 2
Joi, 07 Decembrie 2017 09:26

Liga Feminină - BC "Sîngerei"

Scris de

B.C. "SÎNGEREI"

                                                                                  Acasă arena: ȘS Speranța

                                                                   Adresa: mun.Chișinau, str.Ion Creangă 47/2

Pagina 1 din 18

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM