Alexandr Abramciuc

Alexandr Abramciuc

Miercuri, 30 Ianuarie 2019 17:28

ANUNȚ- АНОНС!!!

Duminică, 27 Ianuarie 2019 08:16

ANUNȚ- АНОНС!!!

Duminică, 13 Ianuarie 2019 14:50

U-14 (Băieți), 2018-2019

 

  

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(10-14.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

28-50 47-41 52-41  47-12  4  7 174-144 II
 2  2
2

 ȘS №2 Bălți

(m.Bălți)

 56-28  50-19  59-22 66-30   4 231-99  I
 2 2  2
3

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 41-47 19-50  34-52  44-40  4  5 138-189 IV
 1  1  1  2
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

 41-52 22-59  52-34  58-30 6  173-175 III
 1  1  2
5

 ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

12-47   30-66  40-44  30-58    4 4 112-215 V
 1  1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(17-21.12.2018 or.Tiraspol)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘCSTRO№1 Tiraspol

(or.Tiraspol) 

43-55 70-56 53-45 52-10 52-48 5 9 270 – 214 I
1 2 2 2 2
2

ȘCSTRO №2 Dubăsari

(or.Dubăsari)

55-43 42-45 48-49 62-32 64-63 5 8 271 – 232 III
2 1 1 2 2
3

Liceul №3 Chișinau

(m.Chișinau)

56-70 45-42 41-65 52-45 48-52 5 7 242 – 274 V
1 2 1 2 1
4 Admirals
(mun. Chișinău)
45-53 49-48 65-41 45-33 49-27 5 9 253 – 202 II
1 2 2 2 2
5

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

10-52 32-62 45-52 33-45 41-52 5 5 161 – 211 VI
1 1 1 1 1
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

48-52 63-64 52-48 27-49 52-41 5 7 242-254 IV
1 1 2 1 2
Duminică, 13 Ianuarie 2019 14:09

U-18 (Fete), 2018-2019

 

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Briceni 25.02.-28.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

Admirals

(m.Chișinau)

62-44 44-42 51-31 62-67 57-60 67-54 54-25 7 12 397-323 III
2 2 2 1 1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-62 52-50 20-00 31-69 32-47 47-55 44-27 7 10  270-310 VI
1 2 2 1 1 1 2
3

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

42-44 50-52 50-19  69-45 40-30   53-36 75-36  7 12  379-262 I
1 1 2 2 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

31-51 00-20 19-50 17-48 36-50 31-58 28-36 7 7  162-313 VIII
1 1 1 1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

 67-62 69-31  45-69 48-17  34-43  55-37  71-41 7 12   389-300 IV
2 2 1 2 1 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

60-57   47-32  35-40 50-36  43-34 43-46 48-38  7 12   326-283 II
2 2 1 2 2 1 2
7

ȘS Soroca

(m.Soroca)

 54-64 55-47   36-53  58-31 37-55  46-43  72-26  7 11   358-319 V
1 2 1 2 1 2 2
8

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 25-54 27-44  36-76  36-28  41-71 38-48   26-72  7 229-393 VII
 1 1 1 2 1 1 1

 PRIMA ETAPĂ

ZONA NORD

(03-05.01.2019 or.Briceni)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Briceni

(or.Briceni)

55-37 34-43 71-41 3 5 160 - 121 I
2 1 2
2

ȘS Soroca

(m.Soroca)

37-55 46-43 72-26 3 5 155 - 124 III
1 2 2
3

ȘS Dondușeni

(or.Dondiușeni)

43-34 43-46 48-38 3 5 134 - 118 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

41-71 26-72 38-48 3 3 105 - 191 IV
1 1 1

PRIMA ETAPĂ

ZONA SUD

(mun.Bender, de la 08.01.19 pînă 12.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘCSTRO №2 Bender

(or.Bender)

84-80 42-44 50-52 50-19 4 6 226 – 195 III
2 1 1 2
2

ȘS №2 Ceadîr-Lunga

(s.Beșghioz)

80-84 51-59 61-65 56-57 4 4 248 – 265 V
1 1 1 1
3

Admirals

(mun.Chișinau) 

44-42 59-51 62-44 51-31 4 8 216 – 168 I
2 2 2 2
4

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

52-50 65-61 44-62 20-0 4 7 181 – 173 II
2 2 1 2
5

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

19-50 57-56 31-51 0-20 4 4 107 – 177 IV
1 2 1 0

Duminică, 13 Ianuarie 2019 13:21

U-14 (Fete), 2018-2019

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Rîbnița 12.02.-15.02.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

55-41 45-31 50-25 49-48 43-59 61-63 20-0 7 13 323-267  I
2 2 2 2 1 2 2
2

ȘS Rîbnița

(or.Rîbnița)

41-55 30-26 56-12 68-61 102-87 64-49 20-0 7 13  381-290 II
1 2 2 2 2 2 2
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

31-45 26-30 39-05   38-34 35-58   47-52 20-0  7 10   236-224 V
1 1 2 2 1 1 2
4

ȘS Briceni

(or.Briceni)

25-50 12-56 05-39 26-23 40-58 58-61 20-0 7 9  186-287 VII
1 1 1 2 1 1 2
5

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeaca)

 48-49 61-68  34-38 23-26  44-29  35-24  54-15 7 10   299-249 IV
1 1 1 1 2 2 2
6

ȘS Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

59-43   87-102  58-35  58-40  29-44 54-48 70-42  7 12   415-354 III
2 1 2 2 1 2 2
7

Liceul№3 "Gloria"

(m.Chișinau)

 53-61 49-64   52-47  61-58 24-35  48-54  45-24  7 10   332-343 VI
1 1 2 2 1 1 2
8

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

 0-20 0-20  0-20   0-20  15-44 42-70   24-45  0  161-159 VIII
 0 0 0 0 1 1 1

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 03.01.19 pînă 05.01.19)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

29-44 70-42 54-48 3 5 153 – 134 II
1 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

44-29 54-15 35-24 3 6 133 – 68 I
2 2 2
3

ȘS Taraclia

(or.Taraclia) 

42-70 15-54 24-45 3 3 81 – 169 IV
1 1 1
4

Liceul №3

(m.Chișinau)

48-54 24-35 45-24 3 4 117 – 113 III
1 1 2

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 18.12.18 pînă 20.12.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

26-30 39-5 31-45 3 4 96 – 80 III
1 2 1
2

ȘCSTRO Rîbnița

(or.Rîbnița)

30-26 56-12 41-55 3 5 127 – 93 II
2 2 1
3

ȘS Briceni

(or.Briceni) 

5-39 12-56 25-50 3 3 42 – 145 IV
1 1 1
4

ȘS Drochia

(or.Drochia)

45-31 55-41 50-25 3 6 150 – 97 I
2 2 2
Duminică, 13 Ianuarie 2019 12:39

U-16 (Fete), 2018-2019

 

 

 

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

m.Chișinau(CS Speranța) 04.03.-07.03.19

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘCSTRO№2 Bender

(or.Bender)

70-43 84-43 87-40 48-44 44-43 20-0 63-31 7 14 416-244 I
2 2 2 2 2 2 2
2

ȘS Speranța

(m.Chișinau)

43-70 73-64 70-55 48-54 44-53 20-0 57-32 7 11  355-328 III
1 2 2 1 1 2 2
3

ȘS№2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

43-84 64-73 61-49  49-66 60-42   20-0 65-37 7 11  362-351 IV
1 1 2 1 2 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

40-87 55-70 49-61 22-71 47-42 20-0 52-35 7 10  285-366 VII
1 1 1 1 2 2 2
5

Admirals

(m.Chișinau)

 44-48 54-48  66-49 71-22  29-13  60-24  74-12 7 13   398-216 II
1 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

43-44   53-44  42-60 42-47  13-29 48-25 49-11  7 10  290-260 VI
1 2 1 1 1 2 2
7

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

 0-20 0-20  0-20  0-20 24-60  25-48  32-30 3  81-218 VIII
0 0 0 0 1 2 2
8

GLORIA

(m.Chișinau)

 31-63 32-57  37-65  35-52  12-74 11-49   30-32  7 188-392 VII
 1 1 1 1 1 1 1

 ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(25-27.12.18 or.Bender)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Speranța
(m.Chișinau)

73-64 43-70 70-55 3 5 186 - 189 II
2 1 2
2

ȘS nr2 Ceadîr-Lunga

(m.Ceadîr-Lunga)

64-73 43-84 61-49 3 4 168 - 206 III
1 1 2
3

ȘCSTRO №2 Bender
(or. Bender)

70-43 84-43 87-40 3 6 241 - 126 I
2 2 2
4 ȘS Anenii Noi
(or. Anenii Noi)
55-70 49-61 40-87 3 3 144 - 218 IV
1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(26-28.12.2018 or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1

Gloria

(m.Chișinau)

12-74 11-49 30-32 3 3 53 - 155 IV
1 1 1
2

Admirals

(m.Chișinau)

74-12 29-13 60-24 3 6 163 - 49 I
2 2 2
3

ȘS Dondiușeni

(or.Dondiușeni)

49-11 13-29 48-25 3 5 110 - 65 II
2 1 2
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

32-30 24-60 25-48 3 4 81 - 138 III
2 1 1

 

Pagina 1 din 30

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM