ȘCEADÎR-LUNGA

456

image 0 02 01 398b903d46a235b000d31da947822f9284c21d55180c5a5b8172033867f7790d V

 

MVP U-14(feminin) 

CURUDIMOVA IULIA

image 0 02 04 2fcc6b075a008920c9289cd715076519dc3fe47038a836b8d4f1f9127359d8a9 V

 

NUMĂR NUME , PRENUME NUMĂR NUME , PRENUME
14 CASÎM ANASTASIA 6 KARTAKOI OLGA
11 AGBAȘ IULIA 8 GANEVA KSENIA
12 GHERȚ ANASTASIA 12 KOVBASIUK ELISAVETA
5 MAXI ANASTASIA
15 KURUDIMOVA   IULIA
7 CHIOROGLO MARINA

Antrenor principal

asistent antrenor

CÎNCEV ĂDUARD

CÎNCEV SERGHEI

image 16

FINALA

(mun.Cahul, de la 14.05.18 pînă 18.05.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

57 – 52 44 –29 61 – 27 48 – 8 77 – 27 5 10 287 – 143 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Briceni

(or.Briceni)

52 – 57 62 – 8 31–35 40–27 68–36 5 8 253 – 163 III
1 2 1 2 2
3

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca) 

29-49 8-62 43-54 51-29 46-23 5 7 177 – 217 IV
1 1 1 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

17-61 35-31 54-43 77-22 67-53 5 9 250 – 210 II
1 2 2 2 2
5

ȘS Drochia

(or.Drochia)

8-48 27-40 29-51 22-77 36-35 5 6 122 – 251 V
1 1 1 1 2
6

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

27-77 36-68 23-46 53-67 35-36 5 5 174 – 294 VI
1 1 1 1 1

A DOUA ETAPĂ

NORD VS SUD

or.Rîșcani 20.03.-23.03.18

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 7 8 M P G L
1

ȘS Briceni

(or.Briceni)

37-14 34-20 64-21 76-86 60-30 38-34 20-0 7 13   II
2 2 2 1 2 2 2
2

ȘS Drochia

(or.Drochia)

14-37 39-35 43-27 43-93 45-56 52-69 20-0 7 10   V
1 1 2 1 1 1 2
3

ȘS Dondiușeni

(or.Dondiușeni)

20-34 35-39 34-25   11-81 19-39   0-20 20-0  7   VII
1 1 2 1 1 0 2
4

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani)

21-64 27-43 25-34 54-95 60-34 48-57 20-0 7 9   VI
1 1 1 1 2 1 2
5

ȘS Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

 86-76 93-43   81-11 95-54  64-25  49-36  42-18 7 14    I
2 2 2 2 2 2 2
6

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeaca)

30-60   56-45  39-19  34-60  25-64 42-33 30-23  7 11    III
1 2 2 2 1 2 2
7

ȘS Anenii-Noi

(or.Anenii-Noi)

 34-38 64-52   20-0  57-48 36-49  33-42  44-15  7 11    IV
1 2 2 2 1 1 2
8

Lic.teoretic s.Tomai

(r-ul Leova)

 0-20 0-20  0-20   0-20  18-42 23-30   15-44  7   VIII
 0 0 0 0 1 1 1

 

ZONA SUD, PRIMA ETAPĂ

(mun.Ceadir-Lunga, de la 02.01.18 pînă 06.01.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

(mun.Ceadîr-Lunga)

64 – 25 42 –18 49 – 36 59 – 22 65 – 13 5 10 279 – 114 I
2 2 2 2 2
2

ȘS Basarabeasca

(or.Basarabeasca)

25 – 64 30 – 23 42 – 33 23 – 29 49 – 17 5 8 169 – 166 II
1 2 2 1 2
3

s.Tomai

(r-ul Leova) 

18-42 23-30 15-44 25-20 53-20 5 7 134 – 156 IV
1 1 1 2 2
4

ȘS Anenii Noi

(or.Anenii Noi)

36-49 33-42 44-15 58-22 70-13 5 8 241 – 141 III
1 1 2 2 2
5

s.Iargara

(r-ul Leova)

22-59 29-23 20-25 22-58 33-28 5 7 126 – 193 V
1 2 1 1 2
6

ȘS Taraclia

(or.Taraclia)

13-65 17-49 20-53 13-70 28-33 5 5 91 – 272 VI
1 1 1 1 1

 

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(or.Drochia, de la 02.01.18 pînă 06.01.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 M P G L
1

ȘS Drochia

(or.Drochia)

39 – 35 43 –27 20 – 0 14 – 37 4 7 116 – 99 II
2 2 2 1
2

ȘS Dondușeni

(or.Dondușeni)

35 – 39 34 – 25 20 – 0 20 – 34 4 6 109 – 98 III
1 2 2 1
3

ȘS Rîșcani

(or.Rîșcani) 

27-43 25-34 20-0 21-64 4 5 93 – 141 IV
1 1 2 1
4

ȘS Ocnița

(or.Ocnița)

0-20 0-20 0-20 0-20 4 4 0 – 80 V
1 1 1 1
5

ȘS Briceni

(or.Briceni)

37-14 34-20 64-21 20-0 4 8 126 – 193 I
2 2 2 2
Joi, 04 Ianuarie 2018 12:01

Echipa - Divizia A - Donbasket

Scris de

DONBASKET   

logo don 

                                                                                                  Acasă arena:  sala Lic.Teoretic"A.Mateevici"

                                                                Adresa: or.Dondușeni,str.E.Sîrbu 3

Vineri, 29 Decembrie 2017 08:05

Liga Feminină - ASEM

Scris de

ASEM

Sigla ASEM

                                                                                  Acasă arena: sala С.S ASEM

                                                                   Adresa: mun.Chișinau,str.Albișoara 86/4

Luni, 25 Decembrie 2017 11:47

Echipa - Divizia A - Admirals

Scris de

ADMIRALS    

12803093 1309808025703342 6230675955906726772 n
                                                                                                  Acasă arena:  sala C.S. "Edilitate"

                                                                Adresa: mun.Chișinau,str.Gheorghe Madan 44

Marți, 19 Decembrie 2017 10:12

Echipa - Divizia A - UniAgro-Vikings

Scris de

UniAgro-VIKINGS

 

                                                                                                          Acasă arena: sala C.S. "Edilitate"

                                                                Adresa: mun.Chișinau,str.Gheorghe Madan 44

 

 

 

 

 

 

  

FINALA

(mun.Chișinau( CS Edilitate), de la 08.05.18 pînă 11.05.18)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 5 6 M P G L
1

BA ADMIRALS 

98-46  80-30  79-54   71-36 59-41   5  10 387-207  I
 2  2  2
2

 ȘS DROCHIA

 46-98  38-46  52-85 52-77   51-64  5 239-370  VI
 1  1  1  1
3

ȘCSTRO № 2 BENDER

 30-80 46-38   55-62  57-48  50-55  5  7 238-283  III
 1  2  1  2 1 
4 ȘS SPERANȚA   54-79 83-52  62-55   72-46  83-58  9  354-290 II
 1  2  2
5

 ȘS TIRASPOL

36-71   77-52  48-57  46-72    59-52  5  7 266-304  VI
 1  1
6

ȘS DUBĂSARI 

 41-59  64-51  55-50  58-83  52-59  270-302 V
 2  1

ZONA NORD, PRIMA ETAPĂ

(11-13decembrie or.Drochia)

CLASAMENTUL

Nr. Echipa 1 2 3 4 M P G L
1 ȘS or. Drochia 50-27 42-43 64-25 3 5 156-95 I
2 1 2
2 ŞS Dondușeni 27-50 45-23 33-42 3 4 105-115 III
1 2 1
3 ȘS or. Rîșcani 43-42 23-45 43-55 3 4 109-142 IV
2 1 1
4 ŞS or. Ocnița 25-64 42-33 55-43 3 5 122-140 II
1 2 2

 


E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM