ANUNȚ- АНОНС!!!

      

 FBRM logo

 

 Vă oferim programul de jocuri al celui de-al doilea tur pe categorii de vârstă

 

Nord  vs  Sud

 

U-14(fete)

U-14(băieți)

(sala ȘS № 2 Rîbnița, or.Rîbnița, str.Stepnaia 9)

(de la 12.02.19 pînă 15.02.19)

(sala CS Edilitate, m.Chișinau, str.Gheorghe Madan 44)

(de la 02.04.19 pînă 05.04.19)

12.02.19

12:00

ȘCSTRO Rîbnița vs Liceul №3

02.04.19

12:00

ȘS Soroca vs ȘCSTRO№1Tiraspol

13:30

ȘS Briceni  vs ȘS Basarabeasca

13:30

ȘS Rîșcani vs ȘCSTRO№2 Dubăsari

15:00

ȘS Rîșcani  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

15:00

ȘS№2 Bălți vs ȘS Basarabeasca

16:30

ȘS Drochia  vs ȘS Taraclia

16:30

ȘS Drochia vs Admirals

13.02.19

11:00

ȘS Rîșcani  vs ȘS Basarabeasca

03.04.19

10:00

ȘS Soroca vs Admirals

12:30

ȘS Drochia vs Liceul №3

11:30

ȘS Rîșcani vs ȘS Basarabeasca

14:00

ȘCSTRO Rîbnița vs ȘS Taraclia

13:00

ȘS Drochia vs ȘCSTRO№1Tiraspol

15:30

ȘS Briceni  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

14:30

ȘS№2 Bălți vs ȘCSTRO№2 Dubăsari

14.02.19

11:00

ȘS Drochia  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

04.04.19

10:00

ȘS№2 Bălți vs Admirals

12:30

ȘCSTRO Rîbnița vs ȘS Basarabeasca

11:30

ȘS Drochia vs ȘS Basarabeasca

14:00

ȘS Rîșcani  vs ȘS Taraclia

13:00

ȘS Rîșcani vs ȘCSTRO№1Tiraspol

15:30

ȘS Briceni  vs Liceul №3

14:30

ȘS Soroca vs ȘCSTRO№2 Dubăsari

15.02.19

10:00

ȘCSTRO Rîbnița vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

05.04.19

10:00

ȘS Soroca vs ȘS Basarabeasca

11:30

ȘS Briceni  vs ȘS Taraclia

11:30

ȘS Rîșcani vs Admirals

13:00

ȘS Drochia  vs ȘS Basarabeasca

13:00

ȘS Drochia vs ȘCSTRO№2 Dubăsari

14:30

ȘS Rîșcani  vs Liceul №3

14:30

ȘS№2 Bălți vs ȘCSTRO№1Tiraspol

U-16(fete)

U-16(băieți)

(sala CS Speranța, m.Chișinau, str. Ion Creangă 47)

(de la 04.03.19 pînă 07.03.19)

(sala CS Speranța, m.Chișinau, str. Ion Creangă 47)

(de la 12.03.19 pînă 15.03.19)

04.03.19

12:00

Admirals vs ȘS Anenii Noi

12.03.19

12:00

ȘS№2 Bălți  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

13:30

Gloria  vs ȘCSTRO№2Bender

13:30

ȘS Soroca  vs ȘS Basarabeasca

15:00

ȘS Dondiușeni  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

15:00

ȘS Rîșcani  vs Admirals

16:30

ȘS Ocnița  vs ȘS Speranța

16:30

ȘS Ocnița  vs ȘS Speranța

05.03.19

11:00

Admirals  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

13.03.19

10:00

ȘS Ocnița  vs Admirals

12:30

ȘS Dondiușeni  vs ȘS Anenii Noi

11:30

ȘS Rîșcani  vs ȘS Speranța

14:00

ȘS Ocnița  vs ȘCSTRO№2Bender

13:00

ȘS Soroca  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

15:30

Gloria  vs ȘS Speranța

14:30

ȘS№2 Bălți  vs ȘS Basarabeasca

06.03.19

11:00

Gloria  vs ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

14.03.19

10:00

ȘS Soroca  vs Admirals

12:30

ȘS Ocnița  vs ȘS Anenii Noi

11:30

ȘS Rîșcani  vs ȘS Basarabeasca

14:00

ȘS Dondiușeni  vs ȘCSTRO№2Bender

13:00

ȘS Ocnița  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

15:30

Admirals  vs ȘS Speranța

14:30

ȘS№2 Bălți  vs ȘS Speranța

07.03.19

10:00

       ȘS Ocnița  vs ȘS№ 2 Ceadîr-Lunga

15.03.19

10:00

ȘS Ocnița  vs ȘS Basarabeasca

11:30

Gloria  vs ȘS Anenii Noi

11:30

ȘS Soroca  vs ȘS Speranța

13:00

ȘS Dondiușeni  vs ȘS Speranța

13:00

ȘS Rîșcani  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

14:30

Admirals  vs ȘCSTRO№2Bender

14:30

ȘS№2 Bălți  vs Admirals

 

U-18(fete)

U-18(băieți)

(sala ȘS Bruceni, or.Briceni)

(de la 25.02.19 pînă 28.02.19)

(sala CS Speranța, m.Chișinau, str. Ion Creangă 47)

(de la 19.02.19 pînă 22.02.19)

25.02.19

12:00

ȘS Ocnița  vs Admirals

19.02.19

12:00

   Admirals  vs ȘCSTRO№2Bender

13:30

ȘS Briceni  vs ȘS Anenii Noi

13:30

ȘS№2 Bălți  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

15:00

ȘS Soroca  vs ȘS Basarabeasca

15:00

ȘS Ocnița  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

16:30

ȘS Dondiușeni  vs ȘCSTRO№2Bender

16:30

ȘS Rîșcani  vs ȘS Speranța

26.02.19

11:00

ȘS Soroca  vs Admirals

20.02.19

10:00

ȘS Rîșcani  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

12:30

ȘS Ocnița  vs ȘS Basarabeasca

11:30

ȘS Ocnița  vs ȘCSTRO№2Bender

14:00

ȘS Dondiușeni  vs ȘS Anenii Noi

13:00

Admirals vs ȘCSTRO№1Tiraspol

15:30

ȘS Briceni  vs ȘCSTRO№2Bender

14:30

ȘS№2 Bălți  vs ȘS Speranța

27.02.19

11:00

ȘS Soroca  vs ȘS Anenii Noi

21.02.19

10:00

ȘS Ocnița  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

12:30

ȘS Ocnița  vs ȘCSTRO№2Bender

11:30

ȘS№2 Bălți  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

14:00

ȘS Dondiușeni  vs Admirals

13:00

ȘS Rîșcani  vs ȘCSTRO№2Bender

15:30

ȘS Briceni  vs ȘS Basarabeasca

14:30

Admirals  vs ȘS Speranța

28.02.19

10:00

ȘS Ocnița  vs ȘS Anenii Noi

22.02.19

10:00

Admirals  vs ȘS№2 Ceadîr-Lunga

11:30

ȘS Dondiușeni  vs ȘS Basarabeasca

11:30

ȘS Ocnița  vs ȘS Speranța

13:00

ȘS Soroca  vs ȘCSTRO№2Bender

13:00

ȘS№2 Bălți  vs ȘCSTRO№2Bender

14:30

ȘS Briceni  vs Admirals

14:30

ȘS Rîșcani  vs ȘCSTRO№1Tiraspol

Citit 811 ori

E-mail: Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. 

(+373) 794 40 247

Copyright © 2014 FBRM